Prozkoumejte naši práci

Check-In & Check-Out

Metodou vás provede:

Check-In & Check-Out je metoda, která pomáhá sladit týmy. Na začátku pracovního dne se při Check-In naladíme na stejnou vlnu, na konci při Check-out zavřeme za prací dveře.

Máme pro vás i COVID verzi této metody. Najdete ji tady.

Proč Check-In & Check-Out

Protože lidé jsou důležitější než práce. Na společné cestě nejsme jen kolegové, kteří se ráno pozdraví bezduchým „ahoj“. Aby každé naše pracovní setkání šlapalo na maximum, potřebujeme vědět, jaká je nálada všech v týmu. Když mají lidé prioritu nad prací, jde dobývání cíle o dost efektivněji.

Metoda krok za krokem

Check-In: Před začátkem práce se potkáme u dobrého kafe nebo jen tak v kruhu uprostřed zasedačky a krátce si řekneme, jak se máte. Co jste dělali ráno, než jste šli do práce, nebo jak jste si užili včerejší večer. Emoce, pocity, radosti i obavy jsou na místě. Při Check-Inu odhodíte vzpomínky na protivnou cestu tramvají a soustředíte se jen na práci.

Check-Out: Padla? Ne, dokud nebyl Check-Out. Potkáme se stejně jako na začátku. Každý shrneme, jak to dneska šlo. Kdo vás naštval, kdo potěšil? Kam se chystáte po práci? Jakmile Check-Out skončí, zahodíte práci za hlavu.

  • Jaká bude vaše role?

    Touhle metodou začneme naše společné workshopy a setkání, zvládnete ji ale v klidu i bez nás. Praktikovat ji můžete každý den nebo třeba na začátku týdne.

  • Co budeme potřebovat?

    • Jeden druhého

  • Typická délka nebo co předchází této metodě:

    2x 15 min - 30 min (dle velikosti týmu)

TIP: Doporučujeme i v osobním životě. Začátek týdne? Nalogujte se do pracovního týdne. Pátek večer?! To je čas pro Check-Out a vaše nejbližší. Slibte si #nowork.

Jaké další metody používáme
blue arrow
FacebookInstagramLinkedin