TELEGRAF

Práce, konference & zážitky.
Naše designové putování nikdy nekončí

Nechcete, aby vám utekly novinky o nás nebo ze světa designu?
Přihlašte se k našemu newsletteru, nebudeme vás spamovat vším, co se u nás děje, ale jednou za čas pošleme přehled novinek nebo zajímavých článků, které by se vám mohli hodit. #friendsnotclients

Hledáme kreativce do nekonečna a ještě dál

Přečtěte si náš podrobný report z mezinárodní konference v Amsterdamu

Chystáme sérii veřejných workshopů, kde ukážeme, jak řešit výzvy ve firmě konstruktivně

Na podzim chystáme naše první workshopy pro veřejnost, jejichž cílem, bude nabídnout zájemcům základy přístupu, na kterém stojí naše studio - Design Thinking. Bude to intenzivní den plný tvrdé práce, zábavy a skvělé kávy u nás na Vinohradech.

Zažijete si metody, které budete moct přinést do svého týmu a být průvodcem na cestě za lepšími, konstruktivnějšími a zábavnějšími zítřky ve vaší firmě. Během léta bychom rádi vypsali první 2 otevřené termíny, na které se může přihlásit kdokoliv, ať už sám za sebe nebo za svoji firmu.

Dejte nám svůj email, ať nezmeškáte příležitost být u toho jako první.

Inspirujeme se na festivalu MOUVO

Už pár let se naši designéři chodí dívat na festival MOUVO, kde se ukazuje to nejlepší z Motion Designu. Inspirujeme se, abychom mohli inspirovat.

Díky za tuhle akci!

Pomáháme rádi: jsme hrdou podporou Návštěv POTMĚ, start-upu nevidomých.

Na konferenci o značkách BRANDstorming jsme představili naše nejnovější případové studie. Přečtěte si je i vy.

Máme nový web. Konečně!

Velkou část loňského (i tohoto) roku jsme strávili designováním REMEMBERSHIP_ 2.0 Makali jsme na nové strategii, která konečně promítá to, kam jsme se za 5 let našeho studia posunuli a konečně jsme to dali i na web. Chtěli jsme mít takovou prezentaci, která ukáže, že náš design pomáhá měnit značky & produkty. Velký dík Martinovi B., Obsahovce & Breezy

Vydejte se s námi na cestu

Zatím klidně jen prostřednictvím novinek a zajímavých tipů v našem newsletteru.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti REMEMBERSHIP, s.r.o. k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce ZOOU.