Příběh #friendsnotclients je otevřený všem.

Ať už se do něj pustíte naplno v podobě společné cesty za novou výzvou, nebo se jen přihlásíte k jeho hodnotám – věříme, že šířením přístupu #friendsnotclients bude nám všem v práci lépe.

NAŠE PROČ

Malí i velcí mohou mít srovnatelný dopad, pokud mají vztahy na prvním místě. Na #friendsnotclients přístupu jsme vyrostli a mnohokrát se nám potvrdilo, že je tou nejlepší cestou v budování studia – ať už v podobě intenzivních a kvalitních vztahů, nebo světla vedoucího ven z krize. #friendsnotclients je DNA našeho podnikání. Naší vizí je šířit příběhy a zkušenosti, které díky #friendsnotclients zažíváme, a dodávat tak odvahu všem talentům, kteří se zdráhají jít s kůží na trh. Příběhy chceme šířit nejen přes výsledky své práce, při které jako designéři pomáháme značkám, službám a produktům, ale také přes #friendsnotclients vztahy. Bez nich bychom se jen těžko mohli učit za pochodu, chybovat a posouvat dál. Jsme za ně nesmírně vděční a víme, že právě díky nim nás práce neuvěřitelně baví.

NAŠE CO

Jsme designéři, kteří po 7 letech budování studia dobře ví, že v podnikání hrají zásadní roli vztahy. Bez nich není udržitelný růst ani zisk. Skrz příběhy #friendsnotclients proto chceme spojovat podobně smýšlející lidi – ať už ty, se kterými naše studio spolupracuje, nebo ty, se kterými se zatím vůbec neznáme. Věříme, že se vzájemnou podporou dokážeme víc.

NAŠE JAK

Sepsali jsme 8 východisek přístupu #friendsnotclients, které nám vždy pomohly najít správný směr.

Co pomohlo nám, může pomoct i vám.
8 check-pointů na cestě za #friendsnotclients vztahy.

1) #friendsnotclients. A opravdu musíme být všichni kamarádi?

Kamarády být nemusíme, ale chováme se k sobě tak, jako se chováme ke svým přátelům. Nerozlišujeme na lidi v práci a mimo ni co se slušného chování týče. Přátele neojebáváme, ne?

2) Jsme v tom společně, vždy

Vztahy, kdy si jeden říkal objednatel a druhý dodavatel, jsou mrtvé. Přiznejme si to a místo toho táhněme za jeden provaz v silných a různorodých týmech. V REMEMBERSHIP_ bereme do týmu vždy celý tým klienta i jeho partnerů a makáme společně. Ne jen pro šéfy, ale pro všechny zaměstnance a zákazníky.

3) Nešetříme nasazením pro společnou práci

Výsledky dodáváme se stejným nasazením bez ohledu na to, jestli pracujeme pro klienta, nebo pro sebe. I když někdy musíme plout proti proudu, jsme pořád na jedné lodi – máknout si musí všichni.

4) Rosteme společně, sklízíme společně

Nezapomínáme se vzájemně doporučovat, mluvit o sobě a těšit se z úspěchů svých parťáků. Věříme totiž, že když roste jeden, může růst i druhý. Větší z nás pomáhají těm menším – a ti jim oplácí třeba nasazením. A nikdy nerosteme na úkor druhých.

5) Masky odkládáme rádi

Vztahy jsou bohužel často plné přetvářek a her. Neuznáváme je. Naší podmínkou je zcela otevřená komunikace. I díky ní se můžeme bavit s našimi klienty, partnery i kolegy o všem a učit se sdílením.

6) Držíme se navzájem? Držíme.

Jsme hladoví po růstu, práce nás extrémně baví, a proto čas od času jdeme do něčeho víc po hlavě, než by možná bylo zdrávo. Všechno je ale lepší než pasivita. Proto jsme připraveni podržet své parťáky, i když něco nevyjde. Podporujeme se navzájem a nenecháme jeden druhého padnout.

7) Otevíráme si nové obzory

Když jeden prošlape cestu, druhý už ji proběhne snáz. Otevřeně proto sdílíme úspěchy i neúspěchy – a hlavně to, co k nim vedlo. Díky výměně zkušeností si snáz a rychleji osvojujeme nové nástroje, metody i postupy.

8) Budujeme zdravé firmy, ve kterých za pravdou a láskou přichází i zisky

Naším cílem je budovat zdravé firmy – takové, které tvoří zisk a včas platí své závazky. S #friendsnotclients přístupem dokazujeme, že i v podnikání zaměřeném na vztahy a lidi vzniká dlouhodobě udržitelný a prosperující byznys, ze kterého navíc máme všichni radost.

Abychom mohli zásady #friendsnotclients rozvíjet společně a vzájemně se inspirovat v tažení za lepší vztahy v podnikání, zakládáme 2 komunikační platformy, ve kterých se budeme potkávat, podporovat a sdílet zkušenosti.

1) uzavřený slack pro #friendsnotclients REMEMBERSHIP_

Slouží výhradně k propojování našich klientů, partnerů a kolegů. Je místem ke sdílení zkušeností, příběhů a aktuálních trablů, ke kterým bude moci každý připojit svůj názor a třeba tak inspirovat k nalezení řešení. Víc hlav víc ví.

2) facebooková skupina #friendsnotclients přístupu

Řízená skupina, ve které budeme sdílet vybrané příběhy a zkušenosti a ukazovat radosti i starosti s budováním studia. Dlouhodobým a pravidelným obsahem pak budou rozhovory s našimi #friendsnotclients o hodnotách v podnikání, ankety a diskuze. Každý člen skupiny bude také moci sdílet své příběhy i fuckupy. Pro skupinu čas od času zorganizujeme i setkání, workshopy nebo přednášky. Přidejte se.

Našli jste se v příběhu #friendsnotclients?

Přidejte se a pojďme jej společně šířit a těžit z něj (příběhy, zkušenosti a diskuze).

Chcete plakát?

Pokud jste se zamilovali do jednotlivých hodnot jako my, můžete si nám napsat o plakát. Tiskneme na formát A2 a posíláme vše do 14 dní i s pozdravem z našeho studia. Bude vás stát 1.111,- Kč (919 + DPH). Protože kvalitní tisk něco stojí.

Ať se daří nám všem! ❤️