TÝM

#friendsnotclients

Klienti se stávají členy našeho týmu. Tento přístup je naše každodenní přesvědčení, pro které děláme maximum. Dovoluje nám se soustředit na naši práci, nehrát žádné hry a společně pracovat 
v jednom týmu, navíc velmi přátelském a pozitivním. 

V REMEMBERSHIP_ věříme, že dobrá práce může
vznikat jen z dobrých vztahů a tam, kde se lidé cítí
dobře. Proto #friendsnotclients

“RMBR je aktuálně jedním z našich klíčových partnerů. Skvělá komunikace, sladěné představy, absolutně prozákaznické uvažování. #design-matters.”

Martin Bazala

CEO, RAYNET CRM

“Děkujeme ti, Petře, Renčo, Matěji za to, že žijete náš příběh Návštěv POTMĚ. Je nám ctí s vámi pracovat a přátelit se. #friendsnotclients.”

Gabriela Drastichová

Ředitelka, Nadační fond Českého rozhlasu

"RememberShip dokázal navnímat naši komunikační linku a skvěle ji drží. Díky Slacku a dobře nastavené komunikaci máme pocit, jakoby s námi seděli v kanclu. A stejně tak se o ně můžeme i opřít."

Václav Prak

Marketing Manager, RAYNET CRM

"REMEMBERSHIP pro nás není jen parta designérů, ale strategický partner."

Radim Krejčí

Head of Portu, Wood & Company

“A taky díky REMEMBERSHIP_ za skvělý design, protože díky jejich práci jsem na náš brand hrdá
.”

Klára Flisníková

CEO, RentRocket

“Zaujal mě přístup RMBR ke klientům i jejich postupy, jakými klienty poznávají a spolupracují s nimi. A realita mě nezklamala. Strávili s námi spoustu času a i dál fungují jako partneři pro obohacující diskuze.”

Jenda Perla

Head of Growth, Dataweps

“Tohle není parta náhodných hipsterů. REMEMBERSHIP_ pohání totální perfekcionismus, systematický přístup k designu a péče o klienty, kterou by mohly závidět o dva řády větší firmy.”

Martin Brablec
CEO, Obsahová Agentura

“Na prvních výstupech hned bylo cítit, že kluci do toho dali duši a celý tým hned jednomyslně odsouhlasil jeden z návrhů.”

Rostislav Peníška

CEO, Adrop.cz

“REMEMBERSHIP a jejich vnímání designu a přístup ke klientovi je poměrně unikátní kombinace, která mě ohromila. Friendsnotclients filozofie je doplněná tím nejdůležitějším a to je perfektní a funkční design.”

Ondřej Mynář
CEO, Nafigate Cosmetics