Sphere

Rebranding


Sphere je největší věrnostní program v Česku a na Slovensku. Logo Sphere najdete na mnoha platebních kartách (možná i na té své) a na tisícovkách 
obchodech.

Tradiční firma, která se necítí jako přežitek, a chce být moderním hráčem, kterého si lidi budou všímat a brát jej vážně. Sphere chtělo do dalších 20 let vstoupit s novým logem a dát tak jasně najevo, že svůj program hodlají inovovat a svým zákazníkům přinášet nové výhody.

 

Rebranding Sphere byl v lecčems specifický a velmi pečlivý. Na návrhu nového loga a celé vizuální identity jsme pracovali 2 roky. Základním pilířem rebrandingu je dynamická a silná typografie. Logo Sphere musí být výrazné i v malých velikostech a z dálky, protože tak jej lidé vidí nejčastěji. Proto jsme zvolili ostrý a výrazný řez písma.  

 

Se Sphere na rebrandingu dlouhodobě spolupracujeme protože všichni víme, že rebrandovat 20 let starou firmu s tisícovkami zákazníků je skutečně běh na dlouhou trať. Naše práce zatím nezahrnuje webdesign.Děkujeme Sphere za projevenou důvěru a spolupráci!