Lidská Síla

Branding

LidskáSíla.cz je startup s hodnotou přes 100 miliónů korun. Hlavním zaměřením Lidské Síly jsou úklidy domácností, a jejich zprostředkování přes digitální platformu. V budoucnu uvažují o komplexní péči pro domácnosti.
 

LidskáSíla.cz nás oslovila v době, kdy se rozhodla pořádně rozjet svoji značku, oživit ji a pustit se do dalších inovací a především rozšiřování do dalších měst ale i zemí, například do Polska.

Pro Lidskou Sílu je důležitý nejen zákazník, ale také jejich dámy na úklid, jak říkají svým zaměstnancům. Je pro ně důležité, aby byla tato práce brána pozitivně a s respektem. Jedním z hlavních vizí Lidské síly je empowerement dam na úklid, jako vážených partnerů vašeho domova. Tedy zjednodušeně a bez urážky řečeno, chtějí abyste si vážili i takového člověka, jako je vaše uklízečka, ale také abyste pochopili, že tuto činnost můžete svěřit někomu jinému než sobě, a věnovat se tak, pro vás přínosnějším činnostem, například odpočinku.

Pro Lidskou Sílu jsme ve spolupráci s našimi kamarády z Lovebrandu navrhli novou identitu, která je pozitivní, silná a schopná reflektovat hodnoty, které LidskáSíla zastává. Ruka, jako symbol dámy na úklid, ale také komunikační nástroj jak vyjadřovat pocity, gesta.

Každý člověk má v sobě obrovský potenciál, svou sílu. Přejeme té lidské, vše dobré a těšíme se na jejich růst.