Galéria Lomnica

UI/UX

S Hotelem Lomnica probouzíme k životu Vysoké Tatry. Navrhli jsme komplexní branding, obsáhlý design manuál a na dennodenní bázi posíláme desítky emailů s prací, s kterou si hrají naši designéři. Když jsme byli požádáni investorem hotelu o navržení mobilní aplikace pro uměleckou část hotelu, cítili jsme se skvěle. Každý je rád, když může dílo utvářet jako celek a není pozvaný jen na jako náhodný kolemjdoucí na dílčí práci.

Aplikace Galérie Lomnica je nosným pilířem uměleckého konceptu Hotelu Lomnica. Ukáže vám, jaké obrazy můžete v hotelu vidět, po naskenování QR kódu přímo pod obrazem v Hotelu se dočtete jakou technikou je daný obraz vytvořen a vše, co Hotelový kurátor o obraze a umělci sepsal. Najdete v ní podrobnosti o minulých a nadcházejících výstavách a můžete si zahrát pár velmi základních her.

I na základě této appky se můžete rozhodnout, jestli chcete v takovém hotelu strávit noc či ne. A když si nebudete jistí, můžete se podívat na www.hotellomnica.sk, nebo si tam rovnou zajet. Nezapomeňte, že až tam budete, budete mít možnost vidět kromě té vší krásy, i spoustu naší práce.