Design metody, kterým věříme.

Metoda

Personal Check-In & Check-Out

Metodou vás provede:

Check-In & Check-Out je metoda, která pomáhá sladit týmy. Na začátku pracovního dne se při Check-In naladíme na stejnou vlnu, na konci při Check-out zavřeme za prací dveře. Je to ale taky super způsob, jak vypnout třeba na víkend nebo na První máj, kdy máte mít volno a nestresovat se prací a to ani podvědomě. Přečtěte si, jak na to a slibte si zítra #nowork, díky této metodě to dokážete.

Proč Check-In & Check-Out může pomoct i v osobním životě?

Každý den mnoha z nás vypadá tak, že do něj nevměstnáme ani jednu aktivitu navíc. Vše se zrychluje, odevšad na nás útočí notifikace a když si nezavedeme určitá pravidla,
a všechny ty nástroje, které používáme pro výsady moderního života, jako jsou třeba chytré telefony, nenastavíme správně - lehce se můžeme stát obětí této doby, dát si rande se syndromem vyhoření nebo upřednostnit práci před svými blízkými. Tu a tam je dobré, si nějaká pravidla nastavit, abychom nezapomínali svůj život žít, užívat si a hlavně umět vypnout. Tato metoda vám v tom pomůže.

Metoda krok za krokem

Check-In: Před začátkem volna, víkendu nebo svátku lásky, který nás čeká už zítra, si udělejte chvíli jen pro sebe a svého partnera a na 30 minut si udělejte Check-In. Řekněte si vše, co máte na srdci - prozraďte, kdo vás v práci naštval, co vám nejde nebo naopak
z čeho máte radost. Dostaňte to ze sebe a řekněte to nejdůležitější, co v sobě držíte. Nezapomeňte říct, na co se nejvíc těšíte z nadcházejícího volna.

Prohoďte si role a nechte druhého se otevřít a zároveň vyvěsit v hlavě pomyslnou cedulku PRO PRÁCI ZAVŘENO, JDU SI UŽÍT ČAS JEN PRO SEBE/NÁS.

Nalogujte se do svého volna, času jen pro sebe nebo pro vašeho partnera/partnerku.

Jste-li single nevadí, udělejte si Osobní Check-In & Check-Out s kamarády než vyrazíte na chatu, nebo buďte víc free a svěřte se svému psovi.

Check-Out: Na konci každého workshopu je extrémně důležité jej správně uzavřít, říct si zpětnou vazbu, abyste mohli mít čistou hlavu. Udělejte si takový Check-Out i na konci volna. Zkuste se zaměřit na to nejpozitivnější z toho, co jste prožili, řekněte si navzájem jaké to bylo, jak jste se měli a poděkujte si za čas, který jste věnovali jen sami sobě, vaší přítelkyni, přítelovi.

Vzácné chvíle totiž často prožijeme a nestačíme si je ani uvědomit a to je velká škoda. Buďte poctiví a dělejte si Check-Out třeba vždy na konci víkendu, uvidíte je to super!

A po víkendu, volnu nebo prvním máji pro šťastlivce, kteří jdou do práce máme návod jak Check-In & Check-Out zavést i v práci. Ten si třeba můžete dělat každý den.