TÝM

Hledáme posilu pro kreativní & strategické expedice

Jsme designéři z REMEMBERSHIP a už 5 let budujeme vlastní studio. Máme ho děsně rádi a stejně rádi máme i své klienty. Proto razíme přístup #friendsnotclients. A teď hledáme někoho, kdo s tím bude ladit (a taky s námi) a pomůže nám posouvat víc produktů, značek a lidí, než zvládneme v současném počtu.

Jak pracujeme

 • Náš core-biz jsou loga a vizuální styly, návrhy webů, kampaní i strategické směřování firem. Pomáháme na svět značkám, produktům nebo kampaním.
   
 • Design pro nás není jen jak to vypadá, ale především jak to funguje a co to dělá. Loga pro nás nejsou jen loga, ale kreativní koncepty, jenž pomáhají komunikovat sdělení značek.
   
 • Dennodenně se s klienty vydáváme do neprobádaných míst
  a jdeme hlouběji, než že si na začátku myslíme, že vůbec kdy můžeme jít.
   
 • Věříme v Design-Thinking přístup a skrz něj chceme pomáhat firmám řešit problémy a naplňovat potřeby jejich zákazníků.
   
 • Ke spolupráci zveme vždy ten nejlepší tým. Tým, ve kterém nesmí chybět klient a lidi, pro které navrhujeme - zákazníci.
   
 • Pracujeme metodicky, s nasazením a hlavně společně.

Koho hledáme

Hledáme kreativce/kreativkyni do našeho týmu, chceme se rozrůst 
o někoho, kdo se stane našim dalším motorem. Takže milý budoucí parťáku/parťačko, čekáme od Tebe, že:

 • Jsi šikovný kreativec/stratég. Umíš vymyslet reklamní
  a komunikační koncepty, které zaujmou zákazníky. Zároveň se umíš ponořit do hloubi potřeb a problému našich klientů a umíš se ptát. Máš chuť se učit a být nejlepší nebo už jsi. Ať už jsi sebelepší tak víš, že důležitá je i pokora.
   
 • Umíš dát dohromady brief, z kterého pak můžou vycházet ostatní, třeba designéři a taky umíš poznat, kdy klient chce něco, co nepotřebuje anebo naopak a probrat to s ním.
   
 • Chceš nejdřív klienta poznat a pochopit, než pro něj budeš dělat. Víš, že to je důležité. Zajímá tě design-thinking.
   
 • Máš konstruktivní přístup a víš, že děláme užité umění nikoliv umění. Naší prací je dělat skvělé věci a těmi pomáhat klientům růst, zlepšovat naše okolí nikoliv plnit rámy do prázdných galerií.
   
 • Umíš pracovat s daty, ještě lépe můžeme se od Tebe naučit
  a posílit o sbírání & analýzu dat zákazníků našich klientů (nebo se to přinejmenším chceš naučit).

Jak si tě představujeme

Máš zkušenosti tak akorát na to, abychom společně mohli pořádně vyrůst. Nechybí ti nadšení a srdce ti hoří pro společnou práci. A taky:

Máš za sebou pár reklamních kampaní, víš jak hledat nápady. Víš jak na komunikační strategii/umíš poradit i značkám. Pošleš nám svoje portfolio abychom mohli kouknout na Tvé práce a taky nám napíšeš proč by Tě to s námi mohlo bavit.

Kde, jak, kdy, za co

Máme krásnou základnu na Vinohradech, takže očekáváme, že budeš z Prahy. A taky chceme celý tvůj pracovní týden. Cesty napůl jsme si už vyzkoušeli a víme, že společně a naplno můžeme studio nakopnout mnohem rychleji.

Určitě koukni na náš web, facebook a instagram. Na našem webu se dočteš víc o tom, jak pracujeme a hlavně s kým. Ve zkratce je to třeba největší české CRM Raynet, nejmilejší Obsahová agentura, nejšetrnější česká kosmetika. Naši #friendsnotclients se taky stali živnostníkem roku 2017, finalisty Křišťálové lupy 2017 nebo vítězi WebTop100. Rádi ti je přiblížíme osobně.

Můžeme se potkat?

Super, ozvi se naší Renči na email renata@remembership.cz a napiš o sobě cokoliv, co tě vystihne, proč my a taky přibal portfolio. A dál už se domluvíme. Těšíme se!

A jak to (s námi) vypadá?