TÝM

Hledáme designéra/designérku do nekonečna a ještě dál

Jsme designéři z REMEMBERSHIP a už 5 let budujeme vlastní studio. Máme ho děsně rádi a stejně rádi máme i své klienty. Proto razíme přístup #friendsnotclients. A teď hledáme někoho, kdo s tím bude ladit (a taky s námi) a pomůže nám posouvat víc produktů, značek a lidí, než zvládneme v současném počtu.

Jak pracujeme

 • Náš core-biz jsou loga a vizuální styly, návrhy webů, kampaní i strategické směřování firem. Pomáháme na svět značkám, produktům nebo kampaním.
   
 • Design pro nás není jen jak to vypadá, ale především jak to funguje a co to dělá. Loga řešíme vždy až na konec, první řešíme jak pomocí designu klientovi vyřešit problém, najít hodnoty pro zákazníky.
   
 • Dennodenně se s klienty vydáváme do neprobádaných míst a jdeme hlouběji, než že si na začátku myslíme, že vůbec kdy můžeme jít.
   
 • Věříme v Design-Thinking přístup.
   
 • Ke spolupráci zveme vždy ten nejlepší tým. Tým, ve kterém nesmí chybět klient a lidi, pro které navrhujeme.
   
 • Pracujeme metodicky, s nasazením a hlavně společně.

Koho hledáme

Hledáme designéra/designérku do našeho týmu, potřebujeme rozšířit tým o někoho, kdo se stane našim dalším motorem. Takže milý budoucí designére/designérko, čekáme od Tebe, že:

 • Jsi šikovný désigner/designérka. Znáš pravidla grafického designu a máš chuť se učit a být nejlepší, nebo už jsi. Ať už jsi sebelepší tak víš, že důležitá je i pokora.
   
 • Ke tvé šikovnosti patří i kreativita a schopnost naslouchat nebo umět odprezentovat svoji práci a hlavně spolupracovat v týmu - takže se nebudeš čertit, když ti do tvé práce bude někdo zasahovat a budeš vědět, že to je snaha danou práci posunout.
   
 • Chceš nejdřív klienta poznat a pochopit, než pro něj budeš dělat. Víš, že to je důležité.
   
 • Máš konstruktivní přístup a víš, že děláme užité umění nikoliv umění. Naší prací je dělat skvělé věci a těmi pomáhat klientům růst, zlepšovat naše okolí nikoliv plnit rámy do prázdných galerií.
   
 • Designéřičina tě baví, máš ambice a budeme růst společně.

Jak si tě představujeme

Máš zkušenosti tak akorát na to, abychom společně mohli pořádně vyrůst. Nechybí ti nadšení a srdce ti hoří pro společnou práci. A taky:

Pár log, vizuálních identit nebo webů jsi už navrhl. Chceš mít široký záběr a nechceš třeba jen navrhovat weby. Baví tě to všechno dohromady a chceš se zlepšovat.

Kde, jak, kdy, za co

Máme krásnou základnu na Vinohradech, takže očekáváme, že budeš z Prahy. A taky chceme celý tvůj pracovní týden. Cesty napůl jsme si už vyzkoušeli a víme, že společně a naplno můžeme studio nakopnout mnohem rychleji.

Určitě koukni na náš web, facebook a instagram. Na našem webu se dočteš víc o tom, jak pracujeme a hlavně s kým. Ve zkratce je to třeba největší české CRM Raynet, nejmilejší Obsahová agentura, nejšetrnější česká kosmetika. Naši #friendsnotclients se taky stali živnostníkem roku 2017, finalisty Křišťálové lupy 2017 nebo vítězi WebTop100. Rádi ti je přiblížíme osobně.

Můžeme se potkat?

Super, ozvi se naší Renči na email renata@remembership.cz a napiš o sobě cokoliv, co tě vystihne, proč my a taky přibal portfolio. A dál už se domluvíme. Těšíme se!

A jak to (s námi) vypadá?