Design Thinking
DOING

2,5 denní intenzivní dávka DesignThinkingu obsahuje vše z DesignThinking Mindsetu a navíc přidáme celý 1 den, kdy se budeme zabývat vytvářením ekosystémů kolem produktů a služeb po vzoru firem jako NIKE nebo GOOGLE. Opět budeme vše designovat kolem konkrétní výzvy/tématu. Každý tým si své návrhy řešení i otestuje.

Pro koho

Firmy & korporace

a jejich týmy jednotlivých oddělení s cílem získat mindset, díky kterému budou moct efektivněji, rychleji a zábavněji ať už každodenní nebo i strategické výzvy → s kreativou, po které se jim stýská a to ji ani ještě nemusí znát. Slibujeme, že ji v nich objevíme, probudíme a ukážeme, jak o ni pečovat. To vše navíc na reálné výzvě, kterou si společně zvolíme. Téma, kterého se výzva bude týkat si můžete libovolně zvolit, vše ukážeme na reálné výzvě/tématu.

Agentury

které chtějí lepší vztahy s klienty díky problem-solving orientaci. Ukážeme vám, jak správně rozjet každý projekt s jistotou správně nastavených očekávání a nadefinovaných potřeb. Vše tak, abyste to mohli dělat sami. To vše navíc na reálné výzvě, kterou si společně zvolíme. Téma, kterého se výzva bude týkat si můžete libovolně zvolit, vše ukážeme na reálné výzvě/tématu.
Martin Brablec, CEO
Obsahová Agentura
"Petr pomocí designových metod nenásilně vtáhl do práce na nové identitě celý tým. Krom toho, že díky tomu měla spolupráce řád a viditelný progres, nás jednotlivé metody zároveň učil. Pokaždé jsme věděli “proč” a měli od Petra sadu tipů, jak s metodou dál pracovat. Krom fungující identity a webu jsme si tak ze spolupráce odnesli i know-how, kterým jsme zlepšili interní postupy ve firmě – pomocí designových metod tak dnes běžně zlepšujeme třeba procesy. Petr fungoval jako zdatný facilitátor a dokázal mě coby majitele dostatečně upozadit a vytvořit tím prostor pro vyjádření týmu."

Program

✅výběr tématu
✅poznání cílových skupin
✅generování hypotetických tužeb zákazníka
✅pivo/prosecco a diskuze
✅týmová dynamika
✅poznání tématu metodou pro kolektivní kreativitu
✅designování výzvy/výzev metodou focus question
✅designování možných řešení dané výzvy/výzev
✅persony
✅jejich touhy
✅týmová dynamika
✅trozdělení týmů dle tužeb
✅CAC 1. část
✅CAC 2. část

Co získají

mindset, který pomůže nadesignovat cestu za každou výzvou
metody pro týmovou dynamiku
metody pro kolektivní kreativitu
metody pro začátky schůzek
schopnost formulovat otázky, podněcující hledání řešení na konkrétní výzvy/problémy
metodu pro efektivní vytváření person
framework na budování ekosystému kolem produktů/služeb
to vše na reálné výzvě
4 h mentoring u vás ve firmě do 3 měsíců po workshopu
přístup do #friendsnotclients komunity

2 zkušení facilitátoři

Petr Rubáček

CEO & Strategy Lead @REMEMBERSHIP_

Bývalý kajakář, dnes šéf design-thinking studia. Studoval v Plzni kde na škole založil studentské studio Mladý ateliér. Ještě při škole rozjel se svými parťáky Martinem Kozákem a následně i Matějem Pecou studio REMEMBERSHIP_, kde dnes jako designéři budují lepší značky, produkty a zákaznické zkušenosti. Zkušenosti sbíral na workshopech v Londýně a Amsterdamu. Dle svého hesla always learning je momentálně v mentoringovém programu AJ&Smart, jednom z nejrychleji rostoucích produktových studií v Evropě.

Martin Kozák

Design Lead & Culture Officer @REMEMBERSHIP_

Spoluzakladatel REMEMBERSHIP_ a specialista na značky, loga a vizuální identity nevynechal jediný workshop, kde s Petrem v průběhu 4 let učí design thinking aplikovat do firem jejich klientů. V současné době odpovídá za vizuální část studia.

Jak nás hodnotí
profesionálové z oboru?

Vašek Prak 
Marketing Manager, RAYNET CRM
"Metody design thinkingu, které jsme se od Remembershipu naučili, šíleným způsobem zvedli efektivitu brainstormingů. Standardně bychom za dvě hodiny vypotili tři průměrné nápady. Najednou jsme jich měli 7 a z toho jeden, který vynikal. Boží!"
Adam Jurák
SportObchod
“S REMEMBERSHIPem jsme se naučili rychlou metodu na nové nápady - design studio. Za pár desítek minut máme na stole spoustu nových nápadů, které můžeme dál rozvíjet. Dokonce není potřeba umět moc dobře kreslit, stačí jakkoliv myšlenku zaznamenat nebo vysvětlit. Překvapilo mě, jak moc se toho dá z nuly vymyslet tak rychle. Díky kluci ;)”

Kde?

Za 4 roky, co se Design Thinkingu a kolektivní kreativitě věnujeme už víme, že prostor ovlivňuje energii lidí. Protože vám chceme doručit maximální kvalitu a intenzivní den nabitý inspirací potřebujeme aby se vše dělo v námi vybraném a ozkoušeném prostoru v širším centru Prahy.

Jídlo a pití

Lehké občerstvení po celou dobu + oběd.

Co vše dostanete?

2,5 dne
2 zkušení facilitátoři
Design Thinking Mindset (přehled metod + zdroje)
REMEMBERSHIP_ Design Thinking Mindset Cheatsheet
Jídlo & Pití
4 h mentoring u vás ve firmě do 3 měsíců po workshopu
přístup do #friendsnotclients komunity

245 000,- Kč bez DPH

Do 14 účastníků / každý další + 3500 Kč / člověk (max. počet 24)

Nezávazně poptat