Zpět na články

Rozjíždíme #friendsnotclients skupinu. Jdete do toho s námi?

Za pár hodin budu společně s Martinem Bazalou z Raynetu a Martinem Brablecem z Obsahové agentury na pódiu zlínského kongresového centra od Evy Jiříčné. Společně představíme #friendsnotclients příběh, který jsme si nadělili k narozeninám. (6 let)

Na #friendsnotclients přístupu jsme vybudovali naše studio, celý příběh zveřejníme 7.5. po naší přednášce.

Rozhodli jsme se dát tomuhle přístupu, který je určující pro naše DNA, nové poslání. Chceme jej šířit dál a pozitivně ovlivňovat to, jak a kde každý z nás pracuje.

Naší vizí je spojovat podobně smýšlející lidi, ať už podnikají, jsou zaměstnanci nebo volnonožci, a mít společně větší hlas pro to, co máme rádi.

A ze všeho nejvíc se chceme držet navzájem. Stejně tak jako se už teď s našimi #friendsnotclients podporujeme, chceme podporovat i další odvážlivce, co se nebojí dělat co je baví, nebo to právě chtějí začít dělat a hledají se. Víme, že hodnoty tohohle přístupu
a vše, co jsme se za tu dobu naučili, tomu dokážou pomoct a tak si to nechceme nechat pro sebe.

Facebooková skupina bude uzavřená, kdo se do ní dostane?

 1. Nejdříve do ní pustíme všechny na kterých #friendsnotclients stojí.
  Jako první se do skupiny dostanou všichni naši klienti, partneři a ti, které známe ať už více či méně a navzájem si fandíme. Víme, že budou mít chuť se aktivně podílet.
  (i vás čekají 2 otázky)
   
 2. V druhé vlně všechny, co budou chtít a budou správný fit.
  Chceme místo pro růst, zábavu a to, co každý ze srdce chce dělat. Chceme vytvářet podporující a pozitivní skupinu. Pokud se ještě neznáme, budeme vás chtít krátce poznat. Proto prosím odpovězte na vstupní otázky, jsou jen 2 a čekejte, že si budeme chtít i krátce zavolat. Moc se na to těšíme a doufáme, že pochopíte, že to děláme i pro vás. Budeme tvrdě makat aby skupina měla hodnotu pro každého, kdo v ní bude. A tak do ní nemůžeme pustit úplně každého bez rozmyslu.
  (prosíme o trpělivost, možná bude chvíli trvat, než se k vám dostaneme)

Řízená skupina, ve které budeme sdílet vybrané příběhy a zkušenosti a ukazovat radosti i starosti s budováním studia.
(a vy budete přidávat svoje)

Dlouhodobým a pravidelným obsahem pak budou rozhovory s našimi #friendsnotclients o hodnotách v podnikání, ankety a diskuze.

Každý člen skupiny bude také moci sdílet své příběhy i fuckupy. Pro skupinu čas od času zorganizujeme i setkání, workshopy nebo přednášky.

Našli jste se v příběhu #friendsnotclients?

Přidejte se a pojďme jej společně šířit
a těžit z něj.

Skupinu najdete zde.